شرکت نوین اَروین (تشریفات آسمان)

مجموعه شرکت های نوین اَروین شامل ١٩ شرکت در ایران با ٢١ سال سابقه مفتخر است با ارائه سرویس های نوین رزرواسیون و خدمات گردشگری به مشتریان گرامی خدمات خود را ارائه کند.
از این رو این مجموعه با وارد کردن سیستم هوشمند رزرواسیون (NTR) ، تاکسی پرواز و ثبت رزرو از طریق پیامک این امکان را برای متقاضیان گرامی سرویس های این مجموعه فراهم آورده است.

تلفن شعبه تهران : ۰۲۱۹۱۳۰۳۰۵۱

تلفن مشهد : ۰۵۱۳۸۴۶۵۵۶۶ | ۰۵۱۹۱۰۱۲۴۶۰

چشم انداز شرکت

گروه مجموعه شرکت‌های نوین اَروین در سال ۷۶ با افتتاح اولین شرکت خصوصی‌ فنی و مهندسی تعمیرات هواپیماهای مسافربری وارد عرصه تجارت درون مرزی شد. این شرکت با جذب ۳۴ نیروی متخصص و آموزش آنها توسط خبره ترین اساتید در رشته های مربوط توانست پیشرفت چمگیری در راستای ارتقا و بهینه سازی هواپیماهای مسافربری انجام دهد.
پس از ۸ ماه از شروع فعالیت این شرکت، مجموعه دوم این شرکت با نام نوین اَروین شیمی جنوب فعالیت خود را در جهت ساخت، اورهال و تعمیرات نفتکش ها و سکوهای نفتی و پالایشگاهی افتتاح و تا کنون حدودا ۳۵۰۰ شغل را به بازار کار کشور اضافه کند. فعالیت این مجموعه با پیشرفت چشمگیر خود ادامه یافت و تا این زمان ۱۹ شرکت زیر مجموعه تاسیس و در تخصص های مختلف در حال فعالیت و ارائه خدمات به هموطنان گرامی میباشند.
کیفیت خدمات مجموعه شرکت‌های نوین اَروین در بالاترین سطوح جهانی توسط بنیاد مهندسی اروپا و فدرال ارزیابی و این مجموعه شرکت ها مفتخر به دریافت ۱۴ ایزو و تائیدیه های کیفی (QC) شده اند.از این رو این مجموعه با وارد کردن سیستم هوشمند رزرواسیون (NTR) ، تاکسی پرواز و ثبت رزرو از طریق پیامک این امکان را برای متقاضیان گرامی سرویس های این مجموعه فراهم آورده است.

facebook-messenger

خدمات اخذ ویزا

تاکسی پرواز جهت استفاده کارمندان و مسافرین کثیر السفر برای اولین بار در ایران توسط مجموعه نوین اَروین پرواز راه اندازی شده است.

paper-plane (1)

سیستم هوشمند NTR

واژه NTR برگرفته از عبارت Neighbor Ticket Referral به معنی صدور بلیط همسایگان است.این سیستم برای همشهریان این امکان را فراهم می آورد که رزرو خود را بدون حضور و پرداخت وجه نقدی انجام دهند.

paper-plane

تاکسی پرواز

تاکسی پرواز جهت استفاده کارمندان و مسافرین کثیر السفر برای اولین بار در ایران توسط مجموعه نوین اَروین پرواز راه اندازی شده است.

با ما در ارتباط باشید

نوین اَروین پرواز

تلفن: ۳۸۴۶۵۵۶۶-۰۵۱

تلفن: ۹۱۳۰۳۰۵۱-۰۲۱

شعبه مشهد: خیابان سلمان فارسی-بین سلمان ۲ و سلمان ۲/۱(خیابان بابک)-پلاک ۱۴۷-ساختمان پویان-طبقه دوم

تلفن شعبه تهران : ۰۲۱۹۱۳۰۳۰۵۱

تلفن مشهد : ۰۵۱۳۸۴۶۵۵۶۶ | ۰۵۱۹۱۰۱۲۴۶۰